Kancelaria prawna w Olsztynie – którą wybrać?

Wiele osób postrzega zagadnienia związane z prawem jako bardzo skomplikowane, a same akty prawa – pisane niezrozumiałym językiem oraz nieprzystępne dla przeciętnego obywatela. Kiedy jednak stajemy się stroną w jakimś sporze sądowym lub potrzebujemy porad prawnych z konkretnej dziedziny, z pomocą przychodzą usługi kancelarii prawnej. Czasami nawet wystosowanie odpowiedniego pisma do sądu lub złożenie wniosku może nastręczyć trudności, a wystarczy odnalezienie na mapie Olsztyna miejsca, w którym profesjonalną pomoc prawnika otrzymamy sprawnie i szybko. Wszystkie zagadnienia z zakresu obsługi prawnej firm, a także spraw cywilnych czy karnych świadczy adwokat Karol Kakowski.

Kilka słów o kancelarii adwokackiej

Datą kluczową dla mieszkańców Olsztyna poszukujących rzetelnych porad prawnych był wrzesień 2017 roku, kiedy to przy ul. Dąbrowszczaków powstała nowa kancelaria prawna, założona przez adwokata Karola Kakowskiego. Zakres jej działania nie ogranicza się jednak tylko do województwa warmińsko-mazurskiego – ponieważ specjalistyczne usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego czy prawa cudzoziemców świadczone są przez kancelarię na terenie całego kraju. Biuro obsługiwane jest w języku polskim i angielskim, a doświadczeni tłumacze zajmują się również profesjonalną obsługą klientów posługujących się językiem ukraińskim, niemieckim i rosyjskim. Głównym obszarem codziennego funkcjonowania kancelarii jest udzielanie porad prawnych, dzięki którym klienci mogą zapoznać się z przysługującymi im przywilejami, jak i również poznać obowiązki, do wypełniania których są zobligowani przez prawo. Wszelkie sprawy rodzinne, takie jak rozwody, podział majątku czy opieki nad małoletnimi stanowią drugą gałąź działalności kancelarii prawnej, i reprezentowanie klienta w sądzie od samego rozpoczęcia sprawy do jej finału również może zostać jej powierzone. Sprawy z zakresu prawa karnego czy cudzoziemców także nie mają przed mecenasem tajemnic. Do najważniejszych obowiązków kancelarii prawnej należy również współpraca z firmami w szerokim zakresie, m.in. transportu czy dotacji unijnych.

Olsztyn jako centrum działalności

Kancelaria prawna ma swoją siedzibę w Olsztynie – mieście, które rozwija się coraz dynamiczniej z roku na rok, przez co na jego terenie potrzebni są doświadczeni oraz skuteczni prawnicy, znający przepisy jak mało kto. Porady prawne udzielane klientom pomagają w życiu codziennym poprzez edukowanie w określonych obszarach i wskazywanie praw oraz przywilejów wynikających z przepisów. Każdy przypadek traktowany jest przez mecenasa indywidualnie, z jednakowym zaangażowaniem – bez względu na to, czy sprawa dotyczy alimentów czy zabójstwa, adwokat dokłada wszelkich starań, aby klient otrzymał profesjonalne wsparcie dla swojego problemu. Zróżnicowanie tematów, którymi zajmowała się do tej pory kancelaria prawna, jest ogromne. Na jej koncie znajduje się wiele zarówno efektownych sukcesów, jak i tych małych – codziennych.

Kontakt z kancelarią adwokacką

Aby maksymalnie usprawnić obsługę i kontakt z klientem, kancelaria adwokacka oferuje możliwość przeprowadzenia konsultacji za pośrednictwem maila lub telefonu. W ten sposób przekazane zostają szczegóły sprawy, a kancelaria wykonuje błyskawiczną wycenę usług oraz udziela koniecznych informacji w kwestii prognozy podejmowanych w przyszłości działań. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku, jednak dla najwyższego komfortu klienta po uprzednim uzgodnieniu właściwego terminu możliwe jest spotkanie również w sobotę lub niedzielę.