Doskonały sposób na ferie zimowe

ferie zimowe

Zastanawiasz się, jak zagospodarować czas swojego dziecka podczas zimowej przerwy w nauce? Chcesz, aby spędziło czas kreatywnie? Zapisz je już teraz na półkolonie zimowe organizowane w Olsztynie przez Akademię. To gwarancja świetnie spędzonego czasu i dobrej zabawy w jednym!

Akademia w Olsztynie — przepis na kreatywnie spędzony czas

Olsztyńska Akademia powstała w 2003 roku w Olsztynie i od samego początku istnienia stawia na naukę poprzez zabawę. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów opierają się o naukę szybkiego czytania ze zrozumieniem, efektywnej nauki języków obcych i treningu koncentracji. Wychowankowie Akademii, korzystając z innowacyjnych metod nauczania, szybko osiągają bardzo dobre rezultaty, przy jednoczesnym wsparciu ze strony nauczyciela i dostosowanej wiekowo grupy, w której łatwo znaleźć nowych kolegów i koleżanki.

Oprócz zajęć z technik szybkiego czytania i efektywnego uczenia się, Akademia oferuje swoim uczniom również zajęcia z programowania dla najmłodszych, robotyki z wykorzystaniem klocków Lego oraz liczne eksperymenty naukowe, oparte o zajęcia praktyczne. W Akademii nie sposób się nudzić!

bałwan

Ferie zimowe z Akademią

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci, olsztyńska Akademia organizuje półkolonie dla dzieci z klas 1-3 i 1-6. Warsztaty dedykowane najmłodszym dzieciom przewidują liczne gry i zabawy, a także jednodniowe kursy gotowania i robotyki Lego. Zajęcia, prowadzone pod okiem certyfikowanych trenerów dostarczą dzieciom mnóstwa frajdy i wspólnej zabawy. Podczas półkolonii w Akademii dzieci będą miały zapewnione drugie śniadanie, lunch oraz podwieczorek wraz z owocami i napojami. Półkolonie w Olsztynie dla dzieci z klas 1-3 trwają w czasie ferii zimowych — od 23 do 27 stycznia.

Zajęcia przewidziane dla dzieci z klas 1-6 oferują swoim podopiecznym warsztaty i pokazy sztuczek magicznych, dzięki którym dzieci nauczą się kilku ciekawych trików. W programie ferii zimowych zaplanowano także naukę programowania Minecraft. Zaplanowane zajęcia odbywają się w małych grupach, co zapewnia przyjazną, kameralną atmosferę. Dzieci, podzielone na grupy wiekowe 7-9 oraz 10-12 będą trenować pod opieką wykwalifikowanych pedagogów i trenerów. Półkolonie zimowe zaplanowane są pomiędzy 30 stycznia a 3 lutego i podobnie jak zajęcia dla dzieci z klas 1-3, zawierają w sobie wyżywienie.

Akademia prowadzi również zajęcia wspomagające dla uczniów klas 7-8 w celu przygotowania do egzaminu kończącego szkołę podstawową. W czasie lekcji uczniowie będą zgłębiać techniki szybkiego uczenia się i zapamiętywania, a także czytania ze zrozumieniem zadań egzaminacyjnych i tworzenia skutecznych notatek. Zajęcia trwają od 30 stycznia do 3 lutego.

Dlaczego warto postawić na naukę szybkiego czytania z Akademią?

Nauka szybkiego czytania niesie za sobą wiele pozytywnych następstw, takich jak chociażby udoskonalanie pamięci, aktywny trening mózgu i poprawienie wyników w nauce. Uczęszczanie na zajęcia organizowane przez Akademię w Olsztynie to jednak nie tylko wspaniała okazja do poprawy własnych osiągnięć, ale także zabawa w gronie rówieśników i wykwalifikowanych trenerów. Dzięki ciekawemu programowi zajęć mali i duzi uczestnicy mają szansę poznać od podszewki procesy odpowiadające za efektywną naukę, zbudować solidne nawyki i znaleźć swoją motywację. Akademia w Olsztynie to natomiast coś więcej, niż tylko edukacja — to również zaangażowanie, empatia i uważność, dzięki której atmosfera na zajęciach zawsze jest tak pozytywna.