Zmiany w prawie łowieckim PiS niezgodne z konstytucją

Dorota Wiland:

Rzeczpospolita Myśliwska ma się nadal dobrze, a chce się mieć jeszcze lepiej… Minister Szyszko przygotowuje właśnie projekt zmian w prawie łowieckim. Szykuje się kolejna PODŁA ZMIANA!
Oto uwagi organizacji zrzeszonych w Koalicji „Niech żyją!”, m.in. Fundacja na Rzecz Ochrony Zwierząt IUS ANIMALIA, do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo łowieckie:

Echa Społeczne - IUS AnimaliaEcha Społeczne - IUS Animalia 2

 

One Thought to “Zmiany w prawie łowieckim PiS niezgodne z konstytucją”

  1. irka

    Podli ,okrutni ,bezwzględni myśliwi,którzy polują dla zabawy i przyjemności w bestialskim mordowaniu zwierząt.
    Tak mogą tylko postępować pseudo-ludzie…Prymitywne chłopy którzy przedłużają sobie penisa strzelbą bo na nic innego ich nie stać.Pan Szyszko jest właśnie tego przykładem ! Nikt nie dał wam prawa do takiego wyżywania się na zwierzynie. Wszyscy myśliwi mają psychopatyczne zapędy. Dawniej myśliwi polowali aby utrzymać swoje rodziny i zrobić zapasy… Dzisiaj mordują dla przyjemności …Jesteście gorsi od kłusowników bo oni najczęściej właśnie robią to głodu aby wyżywić rodzinę albo zarobić choć trochę a nie dla przyjemności w mordowaniu tak jak tzw. koła łowieckie ! Raczej powinno się zmienić nazwę na SEKTA MORDERCÓW ZWIERZĄT -nie tylko łownych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiecie za to przed bogiem…

Leave a Comment