Zasady współpracy

Zapraszamy do współpracy

„Echa Społeczne” są portalem multimedialnym i pluralistycznym; jednym słowem niezależnym portalem opinii. Nie obiecujemy, że opublikujemy wszystko. Czasami temat może być mocno różny od naszych oczekiwań, czasami poziom tekstu nie do przyjęcia.

Zasady współpracy

Za pierwszym razem napisz coś o sobie. Przedstaw się. Lubimy wiedzieć z kim pracujemy. Nie musisz podawać danych osobowych, jednak jeśli chcesz pisać pod pseudonimem poinformuj nas o tym. Czekamy również na zdjęcie. Zostanie umieszczone w galerii współpracowników.  Napisz pod adres mailowy: redakcja(at)echaspoleczne.pl. Nie zapomnij dołączyć tekstu.

Przygotowanie tekstu

Jesteśmy ludźmi zapracowanymi, dobrze więc aby tekst był gotowy do publikacji. Co to znaczy? Tekst gotowy do publikacji to tekst poprawny stylistycznie, sformatowany tak aby był czytelny. Między akapitami światło, lead wytłuszczony, ewentualnie zdjęcie.

Pamiętaj, że tekst w Internecie nie może być za długi. Optymalnie – 3 akapity po 10 zdań.  Pisz proste zdania.  To wskazówki, nie nakaz. Być może napiszesz długi tekst, od którego nie będzie można się oderwać. Niczego nie przesądzamy.