Oskarżam

Oskarżam
Jarosława Kaczyńskiego o działania skierowane przeciwko Państwu Polskiemu i jego obywatelom.
Polityków PiS, którzy traktują naród tylko jako narzędzie do realizacji swoich chorych ambicji.
Koalicjantów partii wodzowskiej, dla których pojęcie Honor jest całkowicie niezrozumiałe.
Polską Instytucję Kościelną, która sprzedała siebie i swoich wiernych za judaszowe srebrniki.

Tamara Olszewska:

Oskarżam
o mroczny nacjonalizm, który za przyzwoleniem obecnej władzy, podnosi swój obrzydliwy łeb, zatruwając serca i duszę polskości. O pobłażliwość wobec polskich neonazistów, nakręcanie nienawiści narodowej, dzielenie Polaków na lepszych i gorszych. O narastającą agresję, sprzyjanie rozwojowi wszelkich możliwych fobii.

Oskarżam
o zniszczenie polskiej praworządności, podeptanie najcenniejszych zasad demokracji, prześladowanie niepokornych sędziów. O kłamstwa i manipulacje, podwójne standardy i polityczną hipokryzję, arogancję społeczną i całkowity dyletantyzm w polityce wewnętrznej oraz zagranicznej.

Oskarżam
o dążenie do złamania zasady pluralizmu, złamanie zasady trójpodziału władzy, odejście od państwa prawa i konstytucjonalizmu. O prześladowanie uczestników „opozycji ulicznej”, wykorzystanie policji do działań sprzecznych z ideą państwa, która funkcjonowała przez 28 lat.

Oskarżam
o narastającą ingerencję we wszystkie możliwe sfery życia, narzucenie Polakom „jedynie słusznych” własnych zasad funkcjonowania społecznego. O powrót cenzury, piętnowanie ludzi kultury i sztuki, którzy nie dają swojego przyzwolenia na chore działania władzy. Ograniczenie dostępu do niezależnych mediów.

Oskarżam
o fałszowanie historii i stawianie na piedestale przeciętniaków, wmawiając nam, że to prawdziwi bohaterowie. O butę, lekceważenie obywateli, niszczenie dorobku minionych lat. O zdradę idei polskiej Solidarności. Wydzieranie, karta po karcie, tych stron z naszych dziejów, które zapisane są złotymi głoskami. O to, że coraz trudniej jest być obywatelem tej Polski.

Oskarżam
o działania, które niszczą naszą godność narodową.

Ja poczekam…jestem cierpliwa…

One Thought to “Oskarżam”

  1. Marek

    Ty to na serio czy ci płacą za te brednie? Jeżeli na serio to ja cie nie oskarżam ale podejrzewam o to ze jesteś chora psychicznie.

Leave a Comment