Drogi narodzie…

Wymyślamy dla ciebie idealny świat. Ponieważ jesteś głupi, wymyślamy go za ciebie i wdrażamy nawet jeśli coś tam brzęczysz o wolności wyboru. Dlatego, dzięki dobrej zmianie, w niedzielę nie pracujesz, jeśli pracujesz w handlu. Pracujesz, jeśli pracujesz na stacji benzynowej, agencji towarzyskiej, policji, kolejnictwie, pracujesz jeśli jesteś kontrolerem PIP i kontrolujesz czy inni nie pracują.

Jacek Parol
Fot. Pixabay.com

Jeśli w wyniku ograniczenia handlu stracisz prace w ogóle to jeszcze lepiej, będziesz mieć wolne również poniedziałki, wtorki itd aż do niedzieli. Jeśli jesteś kobietą (szanujemy kobiety), to możesz krzątać się przy garach, dzieciach, sprzątać i dawać dupy panu i władcy.  A propos dupy postanowiliśmy, że nie używasz antykoncepcji poza zabawą śluzem. Jak zaciążysz, to pamiętaj że „Bóg dał dzieci to da i na dzieci” a my dołożymy 500+… Ale uwaga, żadnych in vitro. In vitro to zło. Już w Biblii napisano że „czcij ojca swego i nie stosuj invitro”. Jak urodzisz to możesz oddać, wyrzucić na śmietnik, przekazać do opieki do sióstr Bernardetek albo ojców Pedofilanów. Nam to wisi, byle ochrzczone.

Uważamy, że dziecko z gwałtu też jest fajne. Mamy mieszane uczucia co do dzieci z gwałtu dokonanego przez uchodźców, ale skłaniamy się do tego, że to jednak robactwo i choroby.

Niedziele spędzasz rodzinnie. W Kościele albo na stadionie, albo możesz pić. Picie nam nie przeszkadza. Jak popijesz możesz przylać żonie albo dzieciom. Szanujemy twoje zdanie w tej kwestii. Na stadionie możesz też pić albo się modlić. Na przykład o „śmierć wrogom ojczyzny”. Tylko w Kościele nie możesz pić, tu piją tylko księża. Taki klimat. Kwestie ubioru, obowiązujących fryzur, list obecności na wiecach poparcia i mszach, depozytu paszportów i gettach ławkowych dla nieochrzczonych jeszcze dopracowujemy.

My dotrzymujemy obietnic.

Leave a Comment