Dorzuć się do Radia ECHA . Rozliczamy lipiec

Radio ECHA jest niezależnym medium, nadającym w sieci od listopada 2018 r. Do lipca 2018 r. finansowane było z własnej kieszeni założyciela, Piotra Sobieskiego. Udało się jednak zebrać wystarczającą kwotę i opłacić koszty działania serwera z datków słuchaczy.

 

Echa Społeczne - New York Times

Radio ECHA wciąż jest w budowie. Jak dotąd redakcja jest jednoosobowa a program w powijakach. Udało się za to zbudować muzyczną oprawę stacji w oparciu o utwory udostępniane na licencji Creative Commons. Wbrew pozorom można znaleźć wśród twórców CC bardzo ciekawe osobowości muzyczne.

Nie istnieje też ramówka. Jedynie nastrój muzyki jest dostosowywany do pory dnia. A zatem wszystko przed nami.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli ktoś ma ochotę podjąć współpracę, zapraszam: studio@radioecha.pl. Mile widziane są audycje zgrane, na żywo, jak i periodyczne utwory radiowe.

Profil radia jest społeczno-polityczny, ale i audycje muzyczne będą mile widziane, choć tu trzeba będzie spełnić kilka warunków formalno-prawnych (ZAIKS, STOART itd). Obowiązuje kryterium techniczne i merytoryczne. Jakość jest ważna.

Decyzje, gdy powstanie redakcja, będą podejmowane kolegialnie. 

Radio ECHA jest obywatelskim radiem wolnego słowa. Zapraszamy. 

 

Rozliczenie zbiórki na opłacenie streamingu Radia Echa w sierpniu 2019 r.

Wpłynęło 71 zł na zrzutka,pl, i 5$ na paypal.com. Miesięczny koszt serwera to 18.45$. Kurs $ na 3 sierpnia wynosi 3,8603 (zakup). 18.45$ – 5$ = 13,45$. Zakup 13,45$ wynosi 51.90 zł. Zostaje 19.10 zł. Pieniądze te przesuwają się na zakup serwera we wrześniu.

Ta zrzutka zostaje założona dla opłacenia wrześniowego streamingu Radia ECHA.

Zrzutka trwa do końca sierpnia.

 

Wszystkim darczyńcom bardzo, bardzo dziękuję. 

Dołączamy skan faktury z Cleverbritge za streaming audio w sierpniu 2019.

Redakcja

Leave a Comment